مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته / پودر مغز پسته / فروش عمده پودر مغز پسته صادراتی در بازار داخلی

فروش عمده پودر مغز پسته صادراتی در بازار داخلی

فروش عمده پودر مغز پسته صادراتی در بازار داخلی ایران در راستای فعالیت کشاورزان و باغداران مختلف در مناطق متعددی از ایران انجام می پذیرد. مغز پسته و پودر مغز پسته در گروه محصولات کشاورزی به صورت خشکبار قرار می گیرند که سالانه توسط قشر کشاورز به بازار ارائه داده می شود.

فروش عمده پودر مغز پسته صادراتی در بازار داخلی

آیا می دانید پودر مغز پسته صادراتی چیست؟

آیا می دانید پودر مغز پسته صادراتی چیست؟ آیا می دانید پودر مغز پسته صادراتی چیست؟ پودر مغز پسته صادراتی در مناطق مختلف ایران دارای نمونه های مختلفی است و معمولاً در مناطق مختلفی از ایران در اقلیم و آب و هوای مختلف تولید می شود. در راستای تنوعی که در زمینه تولید انواع پسته در ایران وجود دارد پودر مغز پسته در بازار نیز دارای تنوع بسیار زیادی  است. در ادامه مطلب مهم ترین مغز پسته تولید شده در مناطق مختلف ایران را نام آوری خواهیم کرد:

  • مغز پسته دو پوست شده
  • مغز پسته دهن بست
  • مغز پسته دهن باز
  • مغز پسته گندمی
  • مغز پسته  رو آبی
  • مغز پسته جنگلی

مغز پسته در نمونه های مختلفی از ایران به عنوان یک محصول صادراتی  وارد بازار های بین الملل می شود.  فروش صادراتی این محصول در راستای مشخصات مرغوب آن دیده می شود. از مهم ترین مشخصات این محصول می توان به رنگ بسیار خوب و بسته بندی مناسب و گرید بندی آن اشاره کرد.

 امروزه در راستای تولید عمده انواع پسته در کشور کارخانه های زیادی روی کار آمدن که می‌ توانند در زمینه بسته‌ بندی کردن مغز پسته و همچنین پودر کردن مغز پسته فعالیت داشته باشند. در راستای فعالیت‌ های زیادی این واحد ها امروزه مغز پسته و همچنین پودر مغز پسته در بسته بندی های بسیار شکیل در وزن های مشخص شده به مشتریان معرفی می‌ شوند.  همچنین این  محصولات جهت صادرات می‌ توانند به دیگر کشورها ارسال شوند زیرا تمامی قابلیت های صادرات را دارند.

قیمت پودر مغز پسته صادراتی در بازار امروز

قیمت پودر مغز پسته صادراتی در بازار امروز قیمت پودر مغز پسته صادراتی در بازار امروز طبق پارامتر های متعددی تعیین می شود. معمولاً در تعیین قیمت این محصول عواملی همچون بسته بندی محصول، برند تولید کننده، میزان بسته بندی محصول و … می توانند تاثیر گذار باشند.

فروش پودر مغز پسته در بسته بندی های مشخص انجام می‌ شود و معمولاً این محصولات در زمینه صادرات به دیگر کشورها نیز مورد توجه قرار می‌ گیرند.  صادرات پودر مغز پسته به کشور های عراق و افغانستان انجام می پذیرد.

پودر مغز خام پسته دارای فواید و خواص درمانی بسیار زیادی است و همین موضوع یکی از مهمترین دلایل مصرفی این محصول در بین مردم ایران و جهان  می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برترین مغز پسته خام کوهی

همه ما از اثرات ضد میکروبی مغز پسته خام کوهی مطلع هستیم و مطمئناً می دانیم که این محصول به نوعی ضد باکتری و ضد میکروب تلقی می‌ شود و از بسیاری از بیماری ها جلوگ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما