مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته / خرید مغز پسته کوهی فله زیر قیمت بازار

خرید مغز پسته کوهی فله زیر قیمت بازار

پسته کوهی  ایران که به آن بنه نیز می گویند به دلیل داشتن خاصیت دارویی و درمانی و یا غذایی به کار برده می شود، این میوه کوچک و سفت دارای هسته روغنی می باشد، این محصول ریز و دوست داشتنی طرفداران زیادی دارد، لذا خریداران عمده به دنبال خرید مغز پسته کوهی با کیفیت و مرغوب به صورت فله وزیر قیمت هستند.

 

خرید مغز پسته کوهی  فله زیر قیمت بازار

لیست قیمت روز مغز پسته وحشی درجه یک

لیست قیمت روز مغز پسته وحشی درجه یکشما برای خرید مغز پسته وحشی درجه یک ،بهترین راه مراجعه به مرکز خرید و فروش آن می باشد، مراجعه مستقیم مرکز بازار خرید و فروش پسته وحشی به خریدار عمده این امکان را می دهد تا از قیمت روز این محصول اطلاع کسب کنند.

همچنین مراجعه مستقیم و حضوری، موجب می گردد که خریداران بتوانند محصولات عرضه شده را از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنند.

داشتن لیست قیمت روز پسته وحشی درجه یک ،به خریداران این امکان را می دهد که همیشه اطلاعات خود را به روز رسانی کنند و همیشه در فرصت  مناسب مرغوب ترین پسته وحشی را با کمترین قیمت خریداری کنند.

خریداران عمده علاوه بر مراجعه حضوری به مرکز خرید و فروش پسته وحشی ،می  توانند به سایت های اینترنتی عرضه پسته  وحشی نیز مراجعه کنند.

مراجعه به سایت های اینترنتی به شما کمک می کند تا بتوانید در کمترین زمان و هزینه اطلاعات  مفیدی از قیمت،کیفیت، کارخانه ها و عرضه کننده بدست اورید و بتوانید با بدست آوردن قیمت آنلاین بنه کوهی ،در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید.

بهترین تولید کنندگان بنه پسته کوهی در ایلام

مهمترین مرکز تولید بنه در ایران، در ایلام است، بنه پسته کوهی علاوه بر مصرف غذایی و دارویی،در صنعت نیز کاربرد دارد.

خریداران عمده بنه، مغز بنه کوهی خریداری شده را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به مشتریان خود ارائه می دهند، همچنین این خریداران می توانند با مراجعه به کارخانه مغز بنه، و خرید مغز بنه با قیمت ارزان از کارخانه و بطور مستقیم سود خوبی را کسب کنند.

ایلام یکی از مهمترین مناطق ایران می باشد که درخت بنه پسته کوهی ،به طور طبیعی و خودرو در آنجا رشد می کند.

بنه پسته کوهی ایلام یکی از مرغوب ترین و بهترین بنه پسته موجود در ایران می باشد، که از محبوبیت و معروفیت زیادی برخوردار است. 

نمایندگی فروش انواع مغز بنه

نمایندگی فروش انواع مغز بنه تولیدکنندگان مغز بنه با ایجاد و یا اعطای نمایندگی های مجاز محصولات خود را در سراسر ایران عرضه می کنند.

بر خی از این نمایندگی ها و تولید کنندگان به دلیل ارائه پسته کوهی با کیفیت و قیمت مناسب ، توانسته اند خود را به یکی از بهترین برند پسته کوهی مرغوب معرفی نمایند.

خریداران عمده نیز می توانند از طریق اینترنت و یا تحقیق و جستجو،برند پسته کوهی مرغوب را پیدا کنند، و محصولات مورد نیاز خود را با اطمینان از کیفیت و قیمت خریداری نمایند.

معمولا تولید کنندگان پسته کوهی، با ارائه پسته کوهی مرغوب و با کیفیت ،همراه با قیمتی رقابتی، می توانند خود را به عنوان برندی برتر، مطرح نمایند ،و سهم بیشتری از بازار بدست آورند و سود خوبی را نصیب خود کنند.

خرید مغز پسته کوهی صادراتی

پسته کوهی به دلیل کاربرد متنوع آن در درمان و صنعت ،از بازار خوبی برخوردار است، از روغن و صمغ درخت بنه در صنعت پلاستیک سازی ،رنگ آمیزی، تهیه واکس ،چرم و آدامس استفاده می شود.

اما متاسفانه به دلیل عدم وجود کارخانه جهت فرآورده سازی، این محصول به صورت خام اغلب به کشور های دیگر صادر می گردد.

مغز پسته کوهی به دلیل کاربرد آن به عنوان ماده غذایی و یا استفاده در درمان و صنعت متقاضیان خوبی در خارج از کشور دارد.

صادرکنندگان این محصول با خرید مغز پسته کوهی درجه یک از تولیدکنندگان به طور مستقیمم با قیمت ارزان ، 

آتن را به کشور های دیگر صادر می کنند.

صادرات مغز پسته کوهی ،برای کشور می تواند ارزآوری داشته باشد و برای کسانی که در این زمینه فعالیت دارند سود خوبی را نصیب آنها نماید.

کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عربستان و امارات و یا کشورهای اروپایی از مهمترین وارد کنندگان مغز پسته کوهی ، صمغ و روغن آن می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم مغز پسته کوهی

مغز پسته کوهی از خاصیت های بسیار زیادی بر خوردار است . این پسته دارای طبع گرم است به همین دلیل است که بیش تر در فصل های سرد سال مصرف می شود . در ادامه مطلب قصد

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما