مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه پسته / ارزانترین قیمت بنه پسته / لیست بهترین تولید کنندگان بنه پسته

ارزانترین قیمت بنه پسته / لیست بهترین تولید کنندگان بنه پسته

برای این که ارزانترین قیمت بنه پسته را به دست آورید، بایستی به مراکز خرید و فروش این نوع از محصول مراجعه کنید. از جانب دیگر، سایت های اینترنتی گوناگونی نیز وجود دارند که این گونه از پسته را به فروش می رسانند. با مراجعه به این سایت ها می توان به راحتی لیست بهترین تولید کنندگان بنه پسته را به دست آورد و حتی برای خرید، به آنان مراجعه کرد. بنه پسته که به پسته وحشی و کوهی هم معروف می باشد، از جمله محصولات بسیار پرخاصیت به شمار می رود که در دامنه های زاگرس رشد می کند.

ارزانترین قیمت بنه پسته / لیست بهترین تولید کنندگان بنه پسته

تولید بنه پسته در ایران

تولید بنه پسته در ایرانتولید بنه پسته در ایران، به گونه خودرو انجام می شود. این نوع از پسته در مناطق مختلفی از کشورمان رشد و نمو می یابد و توسط مردم محل، محصولش جمع آوری می گردد. بنه پسته در استان هایی مانند:

  • کرمانشاه
  • لرستان
  • چهارمحال و بختیاری
  • خوزستان
  • و غیره

به گونه طبیعی رشد می کند. ارقام پسته بنه را نمی شود در جایی کشت کرد و یا آن را پرورش داد. اما در بازار می توان انواع بنه پسته را پیدا کرد. گونه های مختلف آن بر اساس مناطق مختلف نام گذاری می شوند.

خرید بنه پسته در بسته بندی های مختلف از تولیدی ها

خرید بنه پسته در بسته بندی های مختلف از تولیدی هاخرید بنه پسته در بسته بندی های مختلف از تولیدی های آن که در اصل شرکت های فرآوری این محصول می باشد، امکان پذیر است. شما در هر جایی از ایران که زندگی می نمایید، می توانید با مراجعه به مراکز خرید و فروش خشکبار و آجیل، این نوع از محصول را تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

عرضه انواع بنه پسته، به صورت مغز شده و یا با پوست در بسته بندی های گوناگونی که دارای وزن های مختلفی می باشند، به فروش می رسد. اکثراً از فروشگاه های خشکبار فروشی می توان این پسته را تهیه کرد. باید متذکر شد که شرکت های مختلفی این پسته را تولید می کنند.

مراکز فروش بنه پسته در تهران

مراکز فروش بنه پسته در تهرانمراکز فروش بنه پسته در تهران، انواع مختلفی آن را به فروش می رسانند. در این مراکز فروشندگان گوناگونی وجود دارند که عرضه انواع پسته را انجام می دهند و در این میان، پسته وحشی را هم می فروشند. در گوشه و کنار تهران، به راحتی می توان این گونه از مراکز را پیدا کرد و خرید پسته بنه را انجام داد.

بیشتر شرکت های تولیدی انواع پسته، نوع بنه آن را هم روانه بازار می کنند. از مراکز پایتخت می توانید به صورت کلی و جزئی، پسته وحشی را تهیه کنید.

صادرات بنه پسته به کشورهای مختلف

صادرات بنه پسته به کشورهای مختلفصادرات بنه پسته به کشورهای مختلفی صورت می گیرد.

اغلب این شرکت های تولیدی و بسته بندی بنه پسته می باشند که این گونه از محصول را به خارج از کشور هم صادر می کنند. آنان در کنار محصولات و خشکبارهای دیگری که به کشورهای مقصد ارسال می نمایند، پسته کوهی را هم به بازارهای جهانی عرضه می کنند.

صادرات این گونه از پسته، به صورت کاملاً بهداشتی و با در نظر گرفتن همه استانداردهای جهانی صورت می گیرد. یکی از محصولاتی که سود خوبی دارد و همچنین در کشورهای زیادی از آن استقبال شده است، همین بنه پسته می باشد.

فروش عمده بنه پسته با بهترین قیمت

فروش عمده بنه پسته با بهترین قیمتفروش عمده بنه پسته با بهترین قیمت را مجراهای مختلفی انجام می دهند. در این می توان گفت که فروشنده اصلی عمده، عشایر و روستاییانی می باشند که در مجاورت درختان این گونه از پسته، زندگی می کنند. آنان در زمان برداشت، بنه پسته را جمع آوری کرده و به گونه عمده به بازار عرضه می کنند.

اما شرکت های گوناگون تولیدی هم هستند که با خرید پسته کوهی از مردم منطقه، آن را فرآوری کرده و سپس به صورت فله ای و یا بسته بندی شده، به فروش می گذارند. بیشتر خشکبار فروشی ها هستند که خریدار بنه پسته به گونه عمده می باشند.

 

https://wa.me/989129622368

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه بنه خوراکی

همه ما می‌ دانیم که بنه خوراکی یا همان پسته برای سلامت روده و سیستم گوارش بدن ما بسیار بسیار مفید و مؤثر است . دیگر خواص پسته نیز پوشیده نیست اما باید بدانید که

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما