مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته وحشی / مرکز خرید عمده پسته وحشی در کردستان

مرکز خرید عمده پسته وحشی در کردستان

مرکز خرید عمده پسته وحشی در کردستان این محصولات را به صورت حضوری و آنلاین به فروش می رساند. در سال های اخیر مغز های پودر شده و همچنین خود این محصول برای تولید مواد اولیه دارویی و غذایی به صورت عمده خریداری می شود. قیمت بنه در این زمینه بسته به کیفیت محصول و نوع فروش آن از جمله حضوری یا غیر حضوری، عمده و خرده بستگی دارد.

مرکز خرید عمده پسته وحشی در کردستان

قیمت روز پسته وحشی بسته بندی شده

قیمت روز پسته وحشی بسته بندی شدهپسته وحشی که همان‌ پسته کوهی نام دارد امروزه به علت دارا بودن خواص و مزایای بسیاری که در درمان بیماری ها دارد، مورد اهمیت فراوانی قرار گرفته است. این محصول دارای قیمت بیشتری از پسته معمولی می باشد چرا که در مناطق خاصی از کشور و در آب و هوایی خاصی شروع به رشد می کند. پسته کوهی کردستان یکی از معروف ترین پسته های وحشی می باشد که دارای طعم بی نظیری بوده و کیفیت عالی را نیز دارا می باشد. قیمت روز پسته وحشی بسته بندی شده عموما بر روی بسته ان ها درج می شود. این محصولات به صورت بسته بندی شده توسط کارخانجات آجیل و خشکبار در فروشگاه های عرضه کننده انواع خشکبار به فروش می رسد.

خریداران پسته وحشی عموما از خواص آن اطلاع داشته و به علت برابری خواص این محصول با خواص پسته معمولی و مغز آجیل های دیگر طرفداران بسیاری دارد. پسته مغز شده و پودر شده بیشترین درصد فروش را نسبت به دیگر اشکال فروش دارا هستند.

بازار فروش اینترنتی بنه کوهی درجه یک

تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول برای فروش بسیار بیشتر و همچنین ایجاد معروفیت برند تولیدی خود اقدام به فروش آنلاین نموده اند. در این‌ سایت هایی که توسط آنان راه اندازی شده است تمامی محصولات اعم از پسته کوهی با توضیح کیفیت و قیمت ارائه می شوند. افراد می توانند با کسب اطمینان از فروش تضمینی محصول مورد نظر خود را در حجم های دلخواه سفارش دهند. بازار فروش پسته کوهی درجه یک به صورت اینترنتی رو به رشد بوده و به یقین می توان گفت یکی از پیشرو ترین خرید و فروش های آنلاین در این زمینه خواهد بود.

پخش عمده بنه توسط شرکت های توزیعی و یا تولید کنندگان این محصول صورت می گیرد که آن ها را در حجم های مختلف به صورت بسته بندی های نیم کیلویی و یا به صورت فله ای در بسته های ده و بیست کیلویی به تمام نقاط کشور برای فروش توزیع می نمایند.

خرید ویژه پسته کوهی از تولید کنندگان

خرید ویژه پسته کوهی از تولید کنندگانشرکت های دارویی در سال های اخیر با انجام آزمایشاتی که بر روی پسته کوهی بنه انجام داده اند به این نتیجه دست یافته اند که به کار بردن شیره و خود این محصول در دارو ها و مواد غذایی باعث کاهش هیجان و استرس شده و از ایجاد افسردگی و بیماری های که زمینه افسردگی را دارند به وسعت زیادی کاهش می دهد. از این خرید ویژه پسته کوهی از تولید کنندگان‌ توسط شرکت ها و کارخانجات دارویی صورت می گیرد که در تولید داروهای ضد افسردگی و هیجان کاذب استفاده نمایند. به طور قطع استفاده از محصولات گیاهی تاثیر بالقوه ای را در بدن بجای مواد شیمیایی می گذارند. استفاده از این محصول در داروهای شیمیایی و تبدیل آن ها به داروهای گیاهی بسیار مناسب تر از ترکیبات شبمیایی بوده که تسریع روند درمان را در پی خواهد داشت. 

صادرات بنه کوهی بسته بندی شده به هند

محصولات صادراتی عموما به صورت با پوست و مغز شده ارائه می شود که در صورت تمایل کشور وارد کننده این امر تحقق می یابد. در سال های اخیر با افزایش تولید این محصول صادرات بنه به خارج از کشور فراهم شده است که این امر سبب گسترش فعالیت تولید کنندگان این محصول در حال حاضر و آینده می شود. 

صادرات بنه کوهی بسته بندی شده به هند که توسط تولید کنندگان و یا شرکت های بازرگانی این محصول صورت می گیرد در سال های اخیر با افزایش چشمگیری همراه بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه مغز پسته وحشی تبریز

تحقیق و برسی در بین انواع مختلف مغز پسته نشان می دهد که این محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما