مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه پسته / قیمت مغز پسته کوهی صادراتی در سایت بھترین مرکز خرید و فروش مغز پسته کشور

قیمت مغز پسته کوهی صادراتی در سایت بھترین مرکز خرید و فروش مغز پسته کشور

-*از آنجا که مغز پسته کوهی میوه ای خاص,کم نظیروبا خاصیت فوق‌العاده ای است. قطعا مصرف کنندگان این میوه شگفت انگیز و خوشمزه درنظر دارند که بهترین و مرغوب ترین مغز پسته صادراتی کشور را خریداری کنند. درحال حاضر آنچه که برای خریداران محترم مغز پسته صادراتی ملاک عمل قرار می گیرد منصفانه بودن قیمت تمام شده مغز پسته کوهی صادراتی که در سایت بهترین مرکز خرید مغز پسته سراسر کشور فعال است,می باشد.

از آنجا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت پسته کوهی و همچنین فرآوری و تبدیل پسته به مغز بنه,تاثیر بسیاری دارند. شرکت تولیدی کوشادانه که بهترین مرکز خرید پسته فعال در کشور عزیزمان ایران است در نظر دارد تابا ملاک قرار دادن این عامل که در روند افزایش هزینه تمام شده کالا نقش دارد,می کوشد همراه قیمت متعادل و متناسب با جیب خریداران محترم مغزبنه را برای آنها به ارمغان آورد. البته خریداران محترم مغز پسته صادراتی همیشه با اطمینان خاطر به شرکت کوشادانه با ما در ارتباط بوده اندو ما قدردان این اعتماد  هستیم.

قیمت مغز پسته کوهی صادراتی در سایت بھترین مرکز خرید و فروش مغز پسته کشور

مغز پسته کوهی صادراتی سبز

مغزبنه, (پسته کوهی)نوعی پسته مخصوص است که رویشگاه آن بیشتر فلات زاگرس ایران قرار دارد. مغز پسته صادراتی سبز رنگ است که پوسته بیرونی آن عمدتا به رنگ قرمز و تیره در حالت نیمه رسیده اواسط اردیبهشت ماه از درختان خودرو و به صورت کاملا ارگانیک جمع آوری,مورد مصرف قرار می گیرد. البته مغز پسته صادراتی با استفاده از روش های مختلف فرآوری شده تا بتوان از آن به صورت مغز کامل و یا روغن گیری شده استفاده نمود.

عمدتا مغز پسته صادراتی برای خروج از کشور دارای بسته بندی ویژه ای هستند چراکه به دلیل ویژگی خاصب که دارد امکان زود فاسد شدن دارد و باید هرچه سریعتر به مصرف برسد. مصرف کنندگان مغزبنه به خوبی از فواید آن آگاه هستنداز جمله این مزایا می توان به وجود مقادیر نسبتا زیاد املاح معدنی مانند:ید,آهن,روی,منگنزوهمچنین درمان بیماری هایی از قبیل کم خونی,درد مفاصل,ام-اس,ضعف قوای بدنی مغز پسته سبز انرژی زیادی به بدن می بخشدکه علاوه بر پیشگیری از بیماری برای درمان بسیاری از آنها مفید فایده قرار گرفته است.

بھترین مارک مغز پسته کوهی صادراتی در ایران

بھترین مارک مغز پسته کوهی صادراتی در ایران

از آنجاکه پسته کوهی در ابتدا توسط مردمان بومی مناطق زاگرس نشین کشف و چیده می شده از دیر باز مورد استفاده این مردم خونگرم بوده است. ابتدا پسته کوهی وارد بازار های محلی این مناطق می شده اکنون نیز می شود اما از آنجاکه خواص شگفت آور مغز پسته بر همگان پوشیده نمانده است اغلب به دنبال مغز پسته صادراتی که با کیفیت ترین آن می باشد هستند. امروزه  استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی باعث شناخت هرچه تمامتر مزایای مغز بنه سده است.

شرکت تولیدی کوشادانه با کادری مجرب بهترین مارک مغز پسته صادراتی در ایران را داراست. چراکه این تولیدی در پی بهترین کیفیت مغز پسته صادراتی است تا آن را به مشتریان سخت پسند صد البته خوش سلیقه خود ارزانی دارد. با توجه به گسترش فضای کسب و کار در این زمینه شرکت ما هم چنان بهترین مارک مغز پسته صادراتی شناخته شده در ایران است چراکه این شرکت اولویت خودرا رضایت مشتری و مرغوبیت کالای خود قرار داده است.

صادرکننده ارزنده ترین برندھای مغز پسته کوهی به کشور ھای جھان

صادرکننده ارزنده ترین برندھای مغز پسته کوهی به کشور ھای جھان

پسته کوهی زمانی که از درختان وحشی چیده می شود تا زمانی که بصورت مغز پسته کال بدست مصرف کننده خارجی می رسد پروسه بس طولانی را پشت سر می گذارد. اگر در طول این پروسه خللی به مغز پسته صادراتی وارد آید صدمه جبران ناپذیری به مغز پسته وارد می شود و مدت زمانی طول می کشد تا آن صدمه جبران شود.

به همین خاطر مرحله فرآوری پسته کوهی که تبدیل آن به مغز پسته کال است بسیار مهم است این مرحله جایگاه و برتری برند ما را دربرابر برند دیگری بسیار نمایان می کند. از آنحا که شرکت تولیدی کوشادانه در مسیر صدور مغز پسته به خارج از کشور بی رقیب نیست اما تنها صادر کننده ارزنده ترین برندهای مغز پسته کال به کشورهای جهان از جمله به روسیه,عراق,ترکیه,امارات,قطر می توان اشاره کرد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید مغز پسته کوهی را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه پسته کوهی ارگانیک

اکثر ما متوجه فرق محصولات ارگانیک و غیر ارگانیک هستیم اما برای آن دسته از افراد که این تفاوت را نمی‌ دانند باید گفت که محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که بدون هی

تماس با ما درباره ما