مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته تازه / قیمت مغز پسته کال صادراتی

قیمت مغز پسته کال صادراتی

شیوه قیمت‌گذاری مغز پسته کال صادراتی به چه صورتی انجام می پذیرد ؟آیا مغز پسته کال صادراتی همواره در یک سال قیمت واحدی دارد ؟چه چیزی در قیمت مغز پسته کال صادراتی تاثیرگذاری مستقیم دارد ؟

شیوه قیمت گذاری بر روی هر محصول نیازمند نظر کارشناسی در این زمین است تابا توجه به کیفیت محصول و کشور هدف محصول و بازار آن کشور قیمت صادراتی محصول را ارائه دهند. نرخ ارز یکی از مواردی است که بر روی قیمت کالا بسیار تاثیرگذار است و همین دلیل باعث نوسان قیمت‌ها می‌شود.

باید عنوان کرد که مغز پسته کال صادراتی در طول سال قیمت واحدی را ندارد چرا که در فصل برداشت محصول به مقدار قابل توجهی از قیمت آن کاسته می‌شود و همچنین به دلیل صادراتی بودن محصول قیمت آن در بازار داخلی با بازار هدف کشور خارجی تفاوت پیدا می کند. عوامل زیادی در قیمت این محصول تاثیر مستقیم دارند اما تاثیری که دلالان در این زمینه بر روی قیمت محصول می گذارند بسیار مشهود است.

واسطه ها در هر معامله ای وجود دارند هم اکنون که بازار داخلی کشور به افت بسیار شدید ارزش پول داخلی در برابر ارز مواجه است این واسطه ها با دیدن این میدان بسیار پر سود پسته و مغز پسته وارد آن شدند و توانستند تاثیر بسیار روی قیمت پسته بگذارند.

قیمت مغز پسته کال صادراتی

آیا مصرف پسته عوارض منفی دارد ؟

آیا مصرف پسته عوارض منفی دارد ؟

در بیشتر موارد حرف از حواس فوق‌العاده پسته به میان آمده و کمتر سراغ عوارض منفی این محصول برای مصرف کنندگان بوده‌ایم پسته صادراتی به نسبت پست‌های رسیده از عوارض کمتری برخوردار است اما طبع سرد بیشتری را دارد. در این مقاله به شرح عوارض منفی مصرف پسته می‌پردازیم تا با روشن شدن موضوع بسیاری از عزیزان در مورد مصرف این محصول آگاهی کامل بیابند. پسته دارای چربی نسبتاً بالایی است گرچه در بسیاری موارد شاید این چربی  اصلاً قابل مشاهده نباشد اما این چربی باعث افزایش فشار خون و چربی خون در افراد می‌شود.

پس هنگام استفاده از این محصول دقت کافی را داشته باشید پسته  طبع سردی دارد هم این طبع باعث سردرد در بسیاری از افراد که خودشان نیزمزاج بلغم دارند  می شود. پس ترجیحا پسته را به صورت چند دانه در روز مصرف نمایید تا باعث اختلال در روند کاریتان نشود.از موارد داشتن مقدار زیاد ویتامین آهن برای کم خون تجویز می شود اما مصرف زیاد کشته باعث چاقی می شود البته نه چاقی مفرط و بعد ولی توجه داشته باشید اگر برای رفع کم خونی مصرف پسته زیادی دارید سعی در کنترل وزن خود داشته باشند. از موارد منع مصرف پسته برای کسانی که دیابت, چربی خون,فشار خون و دچار چاقی  هستند است. در بیشتر موارد در بیشتر موارد توصیه می شود همراه پسته گرمیجات مانند نبات یا حلوا مصرف شود تا از عوارض جانبی غلبه سردی بر بدن و معده انسان جلوگیری به عمل آید.

عرضه پسته کال ممتاز

عرضه پسته کال ممتاز

قیمت پسته ممتاز در بسیاری از شرایط بستگی به بازار عرضه و تقاضای محصول دارد چرا که این محصول مشتریان خاصی دارد. عرضه پسته کال ممتاز در تمامی شهرهای کشور ما صورت می پذیرد اما پسته کال بیشتر جنبه صادراتی دارد و کشورهای بسیاری خواهان این محصول هستند. این محصول به کشورهای اروپایی منجمله ایتالیا, اسپانیا و فرانسه انجام می‌پذیرد.

جز کشورهای اروپایی  ترکیه,کشورهای عربی منطقه و آسیای میانه میل به خرید این محصول از کشور ما دارند. عرضه پسته کال ممتاز به این کشورها بیشتر به صورت مغز می باشد آن هم مغز پسته دهان بست چراکه این نوع پسته دارای بیشترین مواد مغذی و کمترین مواد شیمیایی سم, آفت است. برای عرضه پسته کال ممتاز بیشتر به کشورها آزمایش وجود سم افلاکتوسین  در میوه پسته انجام می گیرد. وجود این سم باعث خطر آفرینی بسیاری برای انسان می شود. پس در این زمینه باید دقت لازم را مبذول داشت تا محصول بدون  هرگونه گونه بیماری از مقصد کشور ما به مبدا کشور های دیگر برود.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برترین مغز پسته خام کوهی

همه ما از اثرات ضد میکروبی مغز پسته خام کوهی مطلع هستیم و مطمئناً می دانیم که این محصول به نوعی ضد باکتری و ضد میکروب تلقی می‌ شود و از بسیاری از بیماری ها جلوگ

تماس با ما درباره ما