مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته / فروش مغز پسته کوهی | تهیه خشکبار با ارزان ترین قیمت ها

فروش مغز پسته کوهی | تهیه خشکبار با ارزان ترین قیمت ها

در بازار انواع پسته موجود می باشد که می توان یک نوع آن را مغز پسته کوهی نام برد. که نام دیگر آن بن یا بنه می باشد و در اواخر تابستان از بهترین زمان های فروش پسته کوهی و خرید آن می باشد. از بارزترین ویژگی های آن ارگانیک بودن محصول می باشد که ارمغانی از درختان پسته کوهستان زاگرس می باشد. مراکز فروش مغز پسته کوهی با ارائه این محصول به قیمت مستقیم و بدون واسطه امکان تامین بیشترین حجم از این محصول را دارد و خاص بودن محصول باعث شده که بتوانیم از طریق صادرات بر روی محصول مانور دهیم و قیمت پسته صادراتی می تواند ارز آوری خوبی برای کشورمان به همراه داشته باشد. پسته کوهی از خواص درمانی بی شماری برخوردار می باشد و مضرات پسته کوهی بسیار کم می باشد و در زیاده روی مصرف آن است.فروش مغز پسته کوهی | تهیه خشکبار با ارزان ترین قیمت ها

تهیه مغز پسته کوهی با نازل ترین قیمت

تهیه مغز پسته کوهی با نازل ترین قیمت پسته کوهی پسته مخصوصی است که در مناطق خاص و ارتفاع زیاد مخصوصا در مناطق کرد نشین رشد و حاصل می گردد. به همین دلیل پسته کوهی ایلام  و کردستان بیشتر با گوش مشتریان آشنا می باشد. نکته حائز اهمیت این است که قیمت مغز پسته پنه از خود از خود پسته پنه و مغز نشده و با پوست گران تر می باشد که به دلیل ریز بودن این نوه پسته جدا کردن پوست آن کار ساده ای نیست اما روش مقرون به صرفه ایست خرید با پوست آن. مراکز فروش بنه می تواند با ارائه فروش اینترنتی این‌ محصول به دلیل فروش بدون واسطه و با قیمت نازل تری محصول را به مشتریان بفروشد و مشتریان بیشتری را جذب کند.قیمت پسته کوهی بدون واسطه و به روش آنلاین برای مشتریان به صرفه تر می باشد.

راهنمای استفاده از مغز پسته کوهی

راهنمای استفاده از مغز پسته کوهیمغز پسته کوهی در مناطق کوهستانی یافت میشود اما در قله های پر ارتفاع و مناطق دور دست کوهستانی بیشتر یافت می شوند. و به همین علت محصولی ارگانیک و طبیعی می باشد و خواص درمانی بی شماری دارد. و تشخیص مرغوبیت محصول به روش های ذیل می باشد:

بنه ها رسیده و سبز باشند.

عاری از خاک و غبار باشند.

دانه های بنه هر چه درشت تر باشند از مرغوبیت بیشتری برخوردارند.

فاقد پوست بی ارزش می باشد.

خواص پسته کوهی بسیار زیاد می باشد و مضرات آن در زیاده روی مصرف آن می باشد. از خواص بنه کوهی در بارداری تقویت عمومی زنان باردار مورد توجه می باشد.

بازرگانی فروش مغز پسته کوهی

بازرگانی فروش مغز پسته کوهیکاشت بنه کوهی در شرایط عادی امکان پذیر نیست بلکه دانه آن در پی چند سال سایش و ترک خوردن در سرما و یخبندان ها در بهار جوانه می زند به همین علت مرکز فروش مغز پسته کوهی می تواند با  مانور بر خواص بی نظیر این محصول بر روی گزینه صادرات مغز پسته کوهی همت گمارد و پیش قدم شود. ارائه محصولات خاص در حوزه صادراتی می تواند ارز آوری فراوانی را برای ایران به به همراه بیاورد.

عرضه بدون واسطه مغز پسته کوهی در کشور

عرضه بدون واسطه مغز پسته کوهی در کشورمشتریان عمده و خرده می توانند از روستاییان نواحی کوهستانی محصول را خریداری کنند و یا با واسطه فروشگاه های آجیل و یا از طریق اینترنت و آنلاین محصول را خریداری کنند که امروز خرید انلاین و بدون واسطه برای مشتریان مقرون به صرف می باشد زیرا امروزه فروش های آنلاین امکان رو در رویی خریدار و مشتری را بدون  وجود واسطه در امر خرید و فروش امکان پذیر کرده است .به  طریق متفاوت محصول به دست و خانه های مردم می رسد .

فروش فوق العاده مغز پسته کوهی همراه با تخفیف

فروش فوق العاده مغز پسته کوهی همراه با تخفیفدرست است که قیمت پایین و ارزان می تواند فروش را به طرز چشمگیری افزایش دهد اما این همه ماجرا نیست و مطمینن دلایل متفاوت و زیادی را به همراه دارد. و بعضی از مراکز و فروشگاه ها با فروش بعضی محصولات بی کیفیت با قیمت های ازان تر و داری تخفیف باعث از بین رفتن اطمینان مشتریان شده اند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برترین مغز پسته خام کوهی

همه ما از اثرات ضد میکروبی مغز پسته خام کوهی مطلع هستیم و مطمئناً می دانیم که این محصول به نوعی ضد باکتری و ضد میکروب تلقی می‌ شود و از بسیاری از بیماری ها جلوگ

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما