مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پسته کوهی / فروشنده بهترین پسته کوهی شیراز در ایران

فروشنده بهترین پسته کوهی شیراز در ایران

در نقاط مختلف ایران فروشندگانی زیادی سالانه انواعی از پسته کوهی شیراز را به شیوه های مستقیم و غیر مستقیم به تمامی مشتریان عرضه می دارند این محصول به دو صورت بسته ای و فله ای بیشترین فروش را به خود گرفته اند.

فروشنده بهترین <a href=پسته کوهی شیراز در ایران” class=”img-responsive aligncenter”>

تاثیر پسته کوهی شیراز بر سلامت جنین

تاثیر پسته کوهی شیراز بر سلامت جنین تاثیر پسته کوهی بر روی سلامت جنین بسیار فراوان است به همین دلیل خانم های باردار بهتر است در دوران حاملگی این نوع پسته را مصرف کنند تا بتواند بر روی جنین فوایدی بگذارد.

از ویژگی های منحصر به فرد مغز پسته کوهی برای جنین این است که مقاومت بدن را در برابر بیماری های عفونی و میکروبی بالا می برد. همچنین با مصرف این مغز کبد پاک سازی می شود و باعث افزایش کارایی کبد می شود. 

پسته کوهی دارای طبع خیلی  گرم می باشد و برای افراد سرد مزاج خیلی مفید می باشد. همچنین برای درمان کم خونی خیلی مفید می باشد. 

باعث می شود جنین به خوبی رشد کند و تمام ویتامین های مورد نظر آن تامین گردد. فواید پسته کوهی به قدری فراوان است که اغلب خانم های باردار در مدت زمان حاملگی از این مواد غذایی ارزشمند برای سلامت جنین استفاده می کنند.

تجارت انواع پسته کوهی شیراز با سودآوری بالا

تجارت انواع پسته کوهی شیراز با سودآوری بالا سالانه برخی از شرکت ها و برندهای تولیدی به تجارت پسته کوهی می پردازند که این کار می تواند سود آوری بالایی داشته باشد و به نفع تاجران باشد.

خرید پسته کوهی به روش های متفاوت کاری آسان و راحت می باشد و مشتریان می توانند با استفاده از خرید حضوری یا غیر حضوری ان نوع پسته را سفارش دهند.

صادرات پسته کوهی شیراز به سایر کشور های همسایه همه ساله از داخل ایران انجام می گیرد که این امر به اقتصاد کشور کمک شایانی کرده است.

برندهایی که کار تجارت پسته کوهی را انجام می دهند ابتدا این محصول را به روش نوین در بسته های شکیل قرار می دهند سپس به صورت عمده آنها را وارد عرصه تجارت می نمایند.

تجارت و صادرات این محصول به سایر کشورهای همسایه مانند عراق، پاکستان، افغانستان و غیره به وسیله تاجران و بازرگانان انجام می گیرد که باعث می شود سودهای فراوانی از این راه کسب کنند.

از راه تجارت انواع پسته کوهی شرکت های تولید کننده توانسته اند با بسته بندی های شکیل این محصول بر قیمت ان ها برای تجارت بیفزایند و مشتریان زیادی را در آن سوی مناطق جهان کسب کنند.

اغلب شرکت ها و برندهای تولیدی و بسته بندی این محصول به روش های عمده و کلی مشغول به صادرات و تجارت می شوند که می توانند فروش فوق العاده بالایی را به خود اختصاص دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه پسته کوهی ارگانیک

اکثر ما متوجه فرق محصولات ارگانیک و غیر ارگانیک هستیم اما برای آن دسته از افراد که این تفاوت را نمی‌ دانند باید گفت که محصولات ارگانیک محصولاتی هستند که بدون هی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما