مرکز خرید و فروش پسته
خانه / بنه پسته / فروشنده بنه صادراتی خشک

فروشنده بنه صادراتی خشک

بهترین نوع بنه در بازار کشور ما بنه صادراتی می باشد که به صورت خشک شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. فروشنده بنه صادراتی خشک سعی بر این دارد که با فروش عمده محصولات بخش عمده نیاز خریداران را برطرف کند و سوددهی آنها را برای تولید کننده و اقتصاد کشورمان به حداکثر برساند. فروشنده محصولات صادرات بنه را از طریق فروشگاه های آنلاین در اختیار خریداران قرار می دهد.

فروشنده بنه صادراتی خشک

بسته بندی بنه صادراتی

بسته بندی بنه صادراتی

از نظر کیفیت اگر بنه ها را مورد بررسی قرار دهیم با نمونه های مختلفی مواجه هستیم که برای هر کدام می توانیم قیمت مشخص شده ای را تعریف کنیم. بنه سبز، بنه سرخ، بنه زرد را جز محصولات پرفروش بیان می کنیم که هر کدام با توجه به مصرفی که دارند می توانند مشتریان زیادی را با خود همراه کنند. از ارقام ذکر شده به منظور صادرات بنه به کشور های خارجی استفاده می شود.

می دانیم که در امر صادرات بنه عوامل بسیاری تاثیر گذار است و از این موارد می توان به کیفیت شان اشاره کرد که بستگی به موارد متعددی دارد. بسته بندی بنه صادراتی متنوع است و مشتریان با نظرات متفاوت می توانند آنها را تهیه کنند. بسته بندی های مورد نظر در اوزان مختلفی هستند و می دانیم که هر چه وزن بسته بندی بالاتر باشد قیمت انها گران تر خواهد بود.

اشکال مختلفی برای بسته بندی بنه صادراتی مورد توجه می باشد و از این موارد می توان  به استفاده از ظروف پلاستیکی یکبار مصرف و همچنین نایلون های پلاستیکی اشاره نمود که هر کدان قیمت خاصی دارند. با وجود بسته بندی های مرغوب مشتریان از نظر بهداشتی بیشتر می توانند به بنه ها اعتماد کنند و از همین رو متقاضیانی که برای خرید بنه صادراتی اقدام می کنند بیشتر هستند.

لازم به ذکر است که بنه های بسته بندی شده صادراتی نسبت به نمونه های فله با قیمت بالاتری به فروش می رسند، زیرا هزینه های سورتینگ به وسیله دستگاه و نیروی دست انسان را متحمل می شوند.

عرضه انواع پسته کوهی

عرضه انواع پسته کوهی

پسته کوهی را می توان در زمره محصولات صادراتی در کشورمان معرفی کرد که با وجود مشتریان بسیار شرایط  برای تولید عمده شان در کشورمان فراهم می آید. تولیدکنندگان محصولات را برای اینکه در اختیار خریداران قرار دهند روش عرضه عمده را در پیش می گیرند و با در نظر گرفتن شرایط متفاوت مشتریان خدمات گسترده  ای را در این زمینه ارائه می دهند.

در دنیای پیشرفته امروز بهترین شیوه عرضه اینترنتی است که به صورت کلی اعمال می گردد تا خریداران در هر سطحی که لازم بدانند آنها را تهیه کنند. عرضه انواع پسته کوهی با کمک سایت ها کار را برای خریدار و تولید کننده آسان می کند. خریدار در منزل و یا محل کار بدون مراجعات حضوری و تنها با یک کلیک می تواند آنها را سفارش دهد.

با این شیوه تولید کننده هم می تواند به صورت کلی محصولات خود را بفروش بگذارد و به سوددهی ایده آل خود دست پیدا کند. عرضه پسته کوهی در بازار داخل و خارج از کشورمان  اعمال می گرددو با این وجود صادرات پسته ها به کشور های همسایه اعمال می گردد.

بنه خشک صادراتی در بهترین سطح کیفی به دست مصرف کنندگان می رسد تا افراد بتوانند آنها را به عنوان آجیل در طبخ غذا، به منظور درمان و … استفاده کنند. با این تفاسیر باید گفت که تولید در کارخانه ها بیشتر می شود و شرایبط برای معاملات کلی شان نیز فراهم می آید.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برترین مغز پسته خام کوهی

همه ما از اثرات ضد میکروبی مغز پسته خام کوهی مطلع هستیم و مطمئناً می دانیم که این محصول به نوعی ضد باکتری و ضد میکروب تلقی می‌ شود و از بسیاری از بیماری ها جلوگ

تماس با ما درباره ما