مرکز خرید و فروش پسته
خانه / پودر پسته / خرید پودر پسته | فروشگاه های معتبر پسته و فرآورده های آن در کشور

خرید پودر پسته | فروشگاه های معتبر پسته و فرآورده های آن در کشور

خرید پودر پسته و تولید پودر پسته در ایران یک کسب و کار بزرگ و پرسود است. تقریبا تمامی ایرانیان پودر پسته را می شناسند زیرا ایران یکی از کشورهای تولید پسته است. پودر پسته اکثرا در تزیین و زیباسازی روی شیرینی و کیک ها ریخته می شود ولی خب در ساخت برخی کیک ها و شیرینی های محلی به عنوان مواد اولیه نیز استفاده می شود. پودر پسته بسیار مفید است زیرا فقط از پودر شدن پسته خام به وجود می آید و هیچ ماده دیگری مثل مواد نگهدارنده ندارد. برند های پودر پسته در ایران زیاد هستند اما معروف ترین آنها تعاونی پسته رفسنجان که مهم ترین و بزرگ ترین این برند ها است و شرکت های دیگری مثل آرین میلان و درخت الماس سبز و اکسیر تجارت نیز در این صنعت فعالیت می کنند و محصولات پودری این چهار شرکت تمامی بازارهای ایران را پر کرده اند.

خرید پودر پسته | فروشگاه های معتبر پسته و فرآورده های آن در کشور

بزرگ ترین بازار فروش پودر پسته در کشور

بزرگ ترین بازار فروش پودر پسته در کشور

بزرگترین بازار پودر پسته در کشور پایتخت ایران یعنی تهران است و آن به خاطر جمعیت زیاد شهر تهران است و به همین سبب اکثر فروشندگان این محصول قیمت پودر پسته فروشگاه خود را گران می کنند به طوری که پودر پسته قیمت بالایی در بازارها پیدا کرده و عموم مردم توان خرید آن را ندارند چون قیمت یک بسته ۷۵ گرمی آن درحال حاضر ۱۳ هزار تومان است و اگر بخواهیم قیمت یک کیلوی آن را حساب کنیم باید بگوییم که ۱۶۰ هزار تومان می شود. این که برخی ها این محصول را با قیمت خیلی بالایی  به فروش می رسانند باعث شده است که شیرینی فروشی ها از خیر خرید این محصول بگذرند و دیگر آن را در شیرینی های خود استفاده نمی کنند. مردم نیز بسیار کم آن را خریداری می کنند تا فقط به اندازه بسیار کمی آن را مصرف ککند و لذت ببرند و این اتفاق بسیار باعث تاسف است چون ایران خودش مهد تولید پسته است.

فروشگاه های معتبر پسته و فرآورده های آن

فروشگاه های معتبر پسته و فرآورده های آن

فروشگاه های معتبر فروش پودر پسته در ایران چهار‌شرکت معتبر تعاونی پسته رفسنجان که شعبه اصلی آن در رفسنجان است و بهترین و باکیفیت ترین محصول را به بازار های داخلی عرضه می کند و به هیچ وجهی محصولاتش را صادر نمی کند .دومین رتبه در اختیار درخت الماس سبز است که اکثر محصولات خود را به مقدارهای زیاد به کشور های حاشیه خلیج فارس صادر می کند مثل کشورهای عمان و امارات و کویت و از این راه ارز بین المللی قابل توجهی‌ وارد کشور می کند.رتبه سوم در اختیار اکسیر تجارت است که همانگونه که از اسمش پیداست کارش فقط صادر کردن محصول به کشور های جهان‌است البته این شرکت محصولاتش را به کشورهای اروپایی ارسال می کند.رتبه چهارم در دست شرکت آرین میلان است که کارش‌ مثل شرکت تهاونی رفسنجان پخش عمده ای این محصول در بازارهای داخلی است.

عرضه بدون واسطه پودر پسته در کشور

عرضه بدون واسطه پودر پسته در کشور

به دلیل گران شدن بیش از حد این محصول اکثر شیرینی پزی ها پودر پسته ارزان را به صورت عمده از سایتهای عرضه کننده این فرآورده خریداری می کنند تا حداقل بتوانند کمی رضایت مشتریان خود را به‌ دست‌ آورند و این امر باعث شده تا مردم و عموم برای خرید کیک و شرینی به این شیربنی فروشی ها بروند و سود کلانی را به سوی آنها سرازیر کنند. البته شرکتهای تولیدی نیز به سختی آنها را به شیرینی پزی ها می فروشند و سعی می کنند تا بتوانند با ایجاد نمایندگی ها در لستان های مختلف عرضه بدون واسطه را برای مردم انجام دهند تا مردم نیز بتوانند از این محصول خیلی خاص استفاده کنند.

فروش فله ای پودر پسته در کشور

فروش فله ای پودر پسته در کشور

فروش فله ای پودر پسته نیز باعث شده است تا مردم بتوانند با خیال راحت و به صورت عمده ای این محصول را بخرند البته که این محصول گران است اما می توان با کمی انصاف آن را برای استفاده مفید به عموم مردم فروخت و دولت نیز برای رسیدن به همین هدف تصمیم گرفته است تا تمرکز خود را بگذارد تا نگذارد که دلالان در خرید و فروش این محصول دست ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین پودر مغز پسته مرغوب در تبریز

از مغز پسته خام می توان به عنوان تزئینات غذا استفاده کرد. پودر مغز پسته مرغوب در لوازم قنادی و شیرینی فروشی به وفور یافت می شود. همچنین با صادرات پسته و پودر آن

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما درباره ما