مرکز خرید و فروش پسته
خانه / مغز پسته / خرید مغز پسته کال سبز

خرید مغز پسته کال سبز

در حال حاضر خرید مغز پسته کال سبز در هر وزن و اندازه ای  که بخواهید کاملا آسان است. روش های خرید پسته کال  به طور اجمالی بدین شرح است. خرید مستقیم و غیر مستقیم ، خرید با واسطه و بی واسطه و خرید اینترنتی که می تواند تمام این روش ها را در خود بگنجاند و لذا امروزه بهترین شیوه برای خریداران و حتی فروشندگان، به شمار می آید.

یکی از مراکزی که انواع خرید را برای شما میسر می کند، شرکت تجاری کوشادانه است. علاوه بر مطمئن  بودن این شیوه خرید از طریق سفارش مغز پسته کال در سایت ما، مناسب بودن قیمت می تواند مزیت دیگر این روش خرید باشد. مهمنرین نکته در خرید مغز پسته کال سبز از طریق سایت ما، تازه بودن و مرغوبیت فوق العاده این‌ محصول است. علت این تازه بودن و امکان دسترسی خریداران به مغز پسته تازه ، فروش فوق العاده و همچنین ارتباط مستقیم با باغداران پسته می باشد.

کیفیت بسته بندی، شیوه نگهداری مغز پسته، و تجربه و دانش آن نیز می تواند به نوبه ی خود عامل مهمی در این تازه ماندن مغز پسته کال باشد. مغز پسته کال حساسیت خاصی در مرحله برداشت و همچنین فراوری دارد که توجه به رعایت همه ی این نکات، در فرایند تولید، توسط دست اندکاران مجموعه،  سبب ارتقاء  کیفیت مغز پسته کال سبز خواهد شد.

خرید مغز پسته کال سبز

مشخصات مغز پسته کال سبز

مشخصات مغز پسته کال سبز

در بیان مشخصات مغز پسته کال نکات فراوانی را می توان مورد اشاره قرار داد که به اختصار بخشی از آن را بیان می کنیم. بزرگترین ویژگی و مشخصه مغز پسته کال سبز همان کال بودن و سبز بودنش است که در نامش هویداست. این مغز پسته به رقم خاصی اختصاص ندارد اما این زمان برادشتش است که سبب تمایز آن می شود. ‌ این مغز از پسته ای تهیه و فراوری می شود که زودتر از موعد و در نیمه تابستان چیده می شود.

زمان خاص برداشت و کوتاه بودن فرصت، نکته دغدغه اور برای باغدار است چرا که اگر اندک زمانی دیر به فکر چیدن پسته باشد، دیگر نمی تواند مغز پسته سبز را به دست آورد. البته باغداران مناطق سردسیری، چند روز مهلت بیشتری نسبت به مناطق گرمسیر دارند. پس از رنگ ویژه  و بی مثال، گران قیمت بودن می تواند مشخصه اصلی این مغز پسته باشد. دلیل این گرانی خاص بودن رنگ و همچنین خسارتی ست که باغدار بخاطر چیدن پسته کال و سبک تر متحمل می شود. البته مراحل حساس فراوری و صادراتی بودن نیز در این بالابودن قیمت بی تاثیر نیست.

صادراتی و تجاری بودن نیز از امتیازات ویژه ی این کالای لوکس می باشد. بد نیست بدانید بیش از نود درصد این مغز پسته کال سبز روانه بازارهای خارجی می شود و سهم‌ بسیار اندکی نصیب مصرف کنندکان داخلی می گردد. طیف درجه بندی رنگی از دیگر مشخصه هاست که می توان به آن اشاره کرد. درجه بندی مغز پسته کال از سبز تیره تا زرد  انجام می شود و بهترین درجه به رنگ‌سبز تیره تعلق خواهد گرفت‌. برخی این درجه بندی را در ۸ درجه تعریف کرده و مغز پسته کال ررد را نازل ترین و کم کیفیت ترین درجه نامیده اند که البته ارزان تر هم خرید و فروش می شود.

پخش مغز پسته کال سبز

پخش مغز پسته کال سبز

پخش مغز پسته کال سبز به دلیل طرفداران فراوانی که دارد، در دستور کار مراکز پخش و فروش قرار داشته و به طور جدی دنبال می شود. از انجا که این محصول بیشتر جنبه صادراتی و تجاری دارد،  پخش کنندگان مغز پسته فرصت را غنیمت شمرده و  با توجه به این استقبال فرامرزی، تمهیداتی اندیشیده اند که رونق بازار فروش را به نفع خود پایدار نگه دارند.

پخش کنندگان‌که اکثرا جز تولیدکنندگان و فراورده کنندگان انواع پسته هستند، مراکز فروش متعددی برای فروش مغز پسته کال سبز دایر کرده اند تا دسترسی خریداران و تاجران را افزایش دهند. ان همچنین با طراحی سایت ها و راه اندازی ارتباطات اینترنتی، مرزهای فیزیکی زا در نوردیده و با حذف محدودیت ها، امکان دریافت سفارشات خارجی را برای خود افزایش داده اند.

پخش کنندگان،  مغز پسته سبز کال مرغوب را در بهترین بسته بندی ها و با بهترین روش های ارسال، و در تناژهای بالا به دست اجیل فروشی ها و فروشندگان‌ مواد غذایی داخلی  و همچنین تاجران حاضر در ان‌ سوی مرزها می رسانند تا اینگونه هم فروش داخلی و هم خارجی خوبی را رقم بزنند. اگر خریدار معز پسته کال هستید،  می توانید سفارش خود به راحتی در سایت کوشادانه ثبت نمایید. مسئولیت توزیع و ارسال مرسوله شما به عهده گروه پخش کننده مجموعه ما می باشد.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای وحید پاریزی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129622368
شماره پیامک: 09137422898
تلگرام: kooshadaneh@
اینستاگرام: kooshadaneh
فیس بوک: kooshadaneh
تویتر: kooshadaneh
واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: kooshadaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برترین مغز پسته خام کوهی

همه ما از اثرات ضد میکروبی مغز پسته خام کوهی مطلع هستیم و مطمئناً می دانیم که این محصول به نوعی ضد باکتری و ضد میکروب تلقی می‌ شود و از بسیاری از بیماری ها جلوگ

تماس با ما درباره ما